Proč koalisimo existuje

Mateřství a rodičovství není jen procházka růžovou zahradou. Není to dovolená a někdy je toho všeho prostě moc. Každý den musíte balancovat mezi péčí o děti, domovem a svými vlastními potřebami. I proto vám všem, kteří jste právě teď s dětmi doma, chceme jen říct: máte náš obdiv!

Ale nezapomeňte ale na své sny! Ano, sny. Ty věci, které vás nadchnou a motivují. Jděte za nimi. Nebojte se být matka a zároveň sportovkyně, umělkyně, nebo třeba podnikatelka. Protože když se vy máte dobře, můžete být i víc než jen matkou. Můžete být inspirací pro své děti a pro svět kolem vás. A to si zasloužíte
❤️

Koalisimo existuje proto, aby vás pomohlo udržet nad vodou, až se objeví nějaká větší překážka. Abyste si uvědomily, že to všechno nejen pro své děti, ale i pro sebe a tuhle planetu. Vítejte mezi námi. V našem koalím kmenu.

Další důvody, proč stojí za to udělat si radost na koalisimu

SME CERTIFIKOVANÍ AKO 100% UDRŽATEĽNÝ ONLINE OBCHOD

Chceme, abyste měli jistotu, že naše produkty jsou skutečně EKO a i ostatní fungování eshopu je udržitelné. I proto jsme se rozhodli, že je třeba jít s kůži na trh a dobrovolně jsme nechali ohodnotit auditem udržitelnosti od společnosti Heureka.cz. I díky tomu se teď můžeme pyšnit certifikací skutečně Udržitelného eshopu.