Jak vybrat správnou velikost plakátu, či obrazu pro váš domov?

Jak vybrat správnou velikost plakátu, či obrazu pro váš domov?

Přemýšlíte o pořízení plakátu nebo obrazu na stěnu? Máte pocit, že vám uniká něco důležitého při výběru velikosti obrazu nebo plakátu? Nevíte, jaká velikost by byla ta správná? S pomocí našeho rádce si správnou velikost určíte během chvilky.

Je důležité si uvědomit, že velikost obrazu nebo plakátu má významný vliv na celkový dojem z místnosti. Příliš malý obraz bude působit ztraceně a zbytečně, zatímco příliš velký může působit přeplácaně a zahlcující. Abyste si mohli udělat jasnou představu o velikosti obrazu, připravili jsme pro vás fotografii, na níž je výsledný produkt.

Naše nabídka velikostí zahrnuje povětšinou tyto rozměry: 50 x 70 cm, 70 x 50 cm, 30 x 40 cm, 40 x 30 cm a 40 x 50 cm. Zvažte, jakým způsobem chcete využít prostor a jak velký prostor máte k dispozici. Můžete také zvážit výšku stěny, na kterou se rozhodnete obraz umístit, a zvolit takovou velikost, která bude v daném prostoru působit nejlépe.

Nakonec se nebojte vyjádřit své emoce a vybrat si obraz, který vám skutečně vyhovuje a vyjadřuje vaši osobnost. Vždycky je lepší vybrat si obraz, který vás skutečně osloví, než zbytečně šetřit a vybírat něco, co vás nedokáže nadchnout. Věříme, že s naší pomocí najdete perfektní velikost obrazu pro váš interiér.

Pokud si anii po přečtení našeho článku nejste jistí, nebo byste potřebovali další pomoc, neváhejte nás kontaktovat na info@koalisimo.com. Jsme tu proto, abychom pro vás našli to ideální dílo, které bude dokonale zapadat do vašeho interiéru a vyjadřovat vaši osobnost.

S námi je výběr obrazu nebo plakátu snadný a příjemný ❤️

Další podobné články