Nejlepší dárky pro čerstvé maminky

Nejlepší dárky pro čerstvé maminky

Pokud hledáte nejlepší dárek pro čerstvé rodiče k narození jejich miminka, máte spoustu možností. Dali jsme tak pro vás na stůl hromadu nápadů, jaký dárek pro novopečené maminky můžete vybrat - od klasických, až po naprosto neočekávané (ale za to fantastické možnosti).

Něco praktického

Začněme něčím klasickým. Čerství rodiče budou určitě rádi za něco, co jim usnadní život s novorozeným dítětem. Může to být například nová kolébka, nosítko, nebo kočárek.

Něco, co jim přinese radost

Pokud chcete novorodičům udělat radost, můžete jim darovat něco, co je potěší. Může to být kytička nebo malý dárek, jako je šperk nebo parfém. Dobrou volbou může být i poukázka do obchodu, kde si obdarovávaní udělají radost sami. V takovém případě máte možnosti široké - od Notina, přes koalisimo.cz, až třeba po Alzu.

Něco, co jim udělá radost s dítětem

Dárky, které mohou rodiče sdílet s dítětem, jsou skvělou volbou. Může to být hračka, kniha pro dítě (například první pohádka), nebo třeba poukázka na nějakou zábavu pro celou rodinu.

Něco, co jim pomůže si odpočinout

Po náročném období s novorozeným dítětem mohou rodiče ocenit něco, co jim pomůže si odpočinout. Může to být poukázka na masáž nebo na nějaký zážitek pro ně samotné, jako je výlet do kina nebo na večeři do restaurace. Nejsnáze vyberete dárek z této kategorie na Slevomatu.

Něco osobitého

Pokud hledáte ale něco opravdu na míru, zkuste novým rodičům darovat unikátní plakát s ilustrací jejich vlastního miminka. Tento personalizovaný dárek si získává v roce 2023 čím dál větší oblibě a to především proto, že je krásnou dekorací v novém domově rodiny.

A co je super? Dárek můžete předat i formou poukazu, takže si novopečení rodiče vytvoří plakát přesně podle svého gusta a stylu. Tato volba vám rovněž umožní darovat něco hodnotného ještě před samotným narozením miminka.

Takovéto plakáty s ilustracemi miminek seženete třeba na koalisimo.cz, kde si lze vybrat hned z několika designů a barevných kombinací. Na každý plakát pak lze doplnit takové informace, aby byl výsledek opravdu jedinečný. Například u plakátů miminek jde o jméno, datum narození či váhu.

Vytvoření navíc zvládne opravdu každý, kdo už někdy nakoupil něco na internetu. Vlastní plakát budete mít hotový během chvíle!

Plakáty jsou navíc tištěny na unikátní ekologické papíry, takže udělají radost i milovníkům přírody.

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli dárek, nezapomeňte, že pro čerstvé rodiče je nejdůležitější vaše přítomnost a podpora. Dejte jim najevo, že jste tu pro ně ❤️

Další podobné články