Hit roku 2024: tip na nejosobnější valentýnský dárek

Hit roku 2024: tip na nejosobnější valentýnský dárek

Hledáte netradiční a osobní valentýnský dárek pro svého partnera nebo partnerku? Nebo dárek k výročí? Máme pro vás skvělý tip - personalizovaný plakát s vaším oblíbeným místem. Ať už se jedná o místo, kde jste se poprvé poznali, místo, které vám připomíná krásné společné chvíle, nebo jen místo, které vás oba naplňuje radostí a pohodou, na míru vyrobený plakát je super volbou. Pro svůj domov tak vytvoříte nejen krásnou dekoraci, ale také vzpomínkou na vás a vaše společné chvíle.

Jak to funguje?

Vlastní plakát si můžete vytvořit přesně podle svých představ třeba na kolasimu. Volit můžete mezi mapou oblíbeného města nebo místa, nebo si vybrat ilustraci daného místa přesně podle vašich představ.

Navíc si vše můžete doplnit o společné motto nebo nápis, který pro vás a vašeho partnera znamená něco zvláštního, a dokonce i datum, které pro vás má význam. A co víc, můžete si vybrat i barvu a grafický styl plakátu, takže si ho můžete úplně přizpůsobit vašemu interiéru.

100% české a EKO

Na míru vytvořené valentýnské plakáty jsou navíc vyráběny kompletně v Česku z prémiových ekologických papírů, které jsou velmi šetrné k přírodě. Pokud chcete ale opravdu nejšetrnější možnou variantu, máme něco přesně pro vás. Náš unikátní papír z technického konopí, který je vyráběn s maximálním ohledem na přírodu a ilustrace na něm vypadají přitom fantasticky.

Takovýto plakát je skvělým dárkem nejen pro valentýna, ale také pro výročí, narozeniny nebo jen tak pro radost. Je to dárek, který vyjadřuje vaši lásku a vzájemné pouto, a který bude vašemu partnerovi připomínat krásné společné chvíle po celý rok.

Vytvoření zvládnete během chvilky

Vytvoření plakátu je velmi jednoduché a zabere vám jen pár minut. Stačí si vybrat typ plakátu, který vás zaujal (mapa nebo třeba ilustrace), a poté vybrat místo, které chcete na plakátu zobrazit. Můžete si také přidat motto nebo nápis a datum, pokud chcete. Vše záleží na vašem přání. Poté již stačí jen objednat a čekat na krásný personalizovaný plakát, který vám dorazí až domů.

Plakátů si na koalisimu můžete objednat více. Kromě oblíbených narozeninových plakátů pro čerstvé rodiče, přes znamení zvěrokruhu, až po kousky, které patří do obýváku každé milující rodiny.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete poradit s výběrem, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vybrat ten nejlepší plakát pro vás a vašeho partnera. Takový, který skutečně dojme ❤️

Další podobné články